סגור

מקלחון פינתי

עבור רבים מאתנו המקלחת היא אחד הרגעים הטובים ביותר במהלך היום. זהו רגע של שקט, שלווה, נחת ורוגע. בחורף ניתן להתחמם עם מקלחת במים חמים ונעימים, ובקיץ כדאי להתרחץ עם מים קרים ומרעננים. רגע המקלחת מאפשר לנו להתנתק לכמה דקות מהלחץ של החיים וליהנות. לאור זאת, בחירה והתקנה של מקלחון פינתי חשובה ביותר בכל בית או דירה. כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה, מומלץ לפנות אל עקיבא GLASS. אנו מתמחים בהתקנת מקלחונים ומעניקים את השירות הטוב ביותר.

 

מקלחון פינתי –  המקלחונים שמתחלקים לקטגוריות

תחום המקלחונים הוא גדול ורחב ויש סוגים שונים ורבים של מקלחונים מעוצבים. ניתן לחלק את סוגים אלו לפי שלוש קטגוריות ברורות, המאפשרות לבחור את המקלחון המתאים בהתאם לצורך:

  • ההיבט הראשון והמשמעותי יותר הינו הגודל והרוחב של המקלחון. קיימים בימינו מקלחונים בגודל סטנדרטי ורגיל הנמצאים בבתים רבים. עם זאת, ניתן גם להזמין מקלחון בהתאמה אישית, כלומר עם מידות מיוחדות המתאימות לבקשות של הלקוח.
  • הקטגוריה השנייה הינה אופן הזזה והפתיחה של דלתות המקלחון. הכוונה היא עדיפות לדלת ופתיחת הזזה מצד ימין שמאל או פתיחת ציר. הבחירה של אופן פתיחה של הדלתות חשובה ומשמעותית למקום הפנוי בחדר אמבטיה והנוחות של המקלחון.
  • ההיבט האחרון הינו חלוקה לפי סוגי מקלחון. כפי שנאמר, ישנם סוגים רבים של מקלחונים, כגון, מקלחון פינתי, מקלחון חזיתי, מקלחון מצולע, מקלחון מעוגל וכדומה. ניתן לבחור את המקלחון לפי העדיפות ובהתאם למקום הפנוי בחדר אמבטיה.

קטגוריות אלו מאפשרות מבחר גדול של מקלחונים המתאימים לכל טעם, עיצוב, תקציב של הלקוח כמו גם לגודל של הבית או הדירה.

 

פנים רבות למקלחון הפינתי

כידוע, המקלחון הפינתי הוא מקלחון התופס את הפינה של החדר, וכתוצאה מכך הוא מאפשר להשאיר מקום פנוי לחדר אמבטיה. רבים משתמשים במקלחונים אלו, מכיוון שהם פרקטיים וסטנדרטים. עם זאת, קיימים סוגים שונים של מקלחונים, כגון מקלחון הזזה, מקלחון פינתי מעוגל, מקלחון פינתי קטום וכדומה. על מנת לבחור את המקלחון המתאים ביותר מכל הבחינות, רצוי להתייעץ עם הצוות המקצועי של עקיבא GLASS, מומחים מביני דבר בתחום המקלחונים הפינתיים.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני