סגור

מקלחון חזית

מקלחון חזית הנמצא בחדר האמבטיה הינו מתקן חשוב בכל בית או דירה. הבחירה של המקלחון משמעותית ביותר. וזאת, משום שרצוי שהוא יהיה עשוי מחומרים איכותיים כך שלא ניתקל בבעיות שונות במהלך המקלחת. צוות העובדים של עקיבא GLASS  הינם מקצועיים ומנוסים, והם מביאים מבחר גדול של מקלחונים מעוצבים מפנקים – ביניהם מקלחוני חזית. מעבר לכך, אנו מעניקים שירות אישי, אדיב ומצוין. בזכות היבטים אלו תוכלו לבחור את המקלחון המתאים ביותר לחדר האמבטיה.

 

מקלחון חזית – מה זה אומר?

מקלחון חזית בנוי בין שני קירות (או שלושה), ואינו נשען על הקיר של חדר האמבטיה, כמו מקלחון פינתי. מקלחון זה ניתן להתקנה בכל בית, דירה, בית מלון וכדומה. במידה ואתם משתמשים במקלחון סטנדרטי זה או אחר, ניתן לפרק אותו ולהתקין מקלחון חזית במקומו. מקלחון חזית מותקן בדרך כלל באמצע החלל, אך הבחירה היא שלכם. חשוב לציין כי מקלחון זה מביא יוקרה ואיכות לחדר אמבטיה ברגע אחד. רצוי לבדוק לפני כן אם הגודל של חדר האמבטיה מאפשר התקנה של מקלחוני חזית. אלה כמה סיבות טובות לרכוש מקלחון מסוג זה:

  • למרות גודלם, מקלחוני חזית מנצלים טוב את השטח של חדר האמבטיה, באמצע החלל או בפינה לפי בחירת הלקוח.
  • קל מאוד לנקות אותם ולשמור עליהם מפני פגיעות. הרבה מקלחונים מתלכלכים מהר ולא תמיד פשוט להשאיר מקלחון כמו חדש – בעיקר בגלל היובש. מקלחון חזית, לעומת זאת, בהחלט מתנקה בקלות ונשאר מבריק לאורך זמן.
  • ניתן להתקין את מקלחון החזית במקום מקלחון אחר בקלות בלי יותר מדי שיפוצים. לצורך כך, יש לבחור את מקום המקלחון.
  • מקלחון חזית הוא היחיד שיכול לעמוד באמצע החלל. מקלחונים אחרים מותקנים על ידי הקירות של החדר אמבטיה, אך מקלחון זה כבר מותקן עם קירות וכך ההתקנה קלה, וניתן לבחור כל מקום בחלל.
  • מקלחון חזית מונע את זרימת המים ממנו לרצפה. בשל כך, ניתן לחסוך בכמות גדולה של מים.

 

היכן לרכוש את מקלחון החזית?

מומלץ לרכוש מקלחון זה אצל אנשי המקצוע המבינים בהתקנת מקלחונים. בנוסף, רצוי לבחור חומרי גלם טובים על מנת לשמור על איכות טובה. מעבר לכך, יש לבחור מגוון שונים של עיצוב ואביזרים המתאימים למקלחון חזית.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני