סגור

מקלחון זכוכית

בבתים רבים מעדיפים להתקין מקלחון זכוכית על פני אמבט ולא בכדי. המקלחון מאפשר לכם לחסוך במקום, בייחוד אם חדר האמבטיה שלכם קטן. ואם אתם מחפשים מקלחון מעוצב ויוקרתי, אתם מוזמנים להכיר את עקיבא GLASS. כאן תוכלו למצוא את המקלחון המתאים לכם בעזרתו של צוות מקצועי אשר פועל מעל ל-15 שנים בתחום. ולאחר שתסיימו להתקין את המקלחון, תוכלו גם להתעניין בשירותים נוספים כמו מעקה או קיר זכוכית.

 

מקלחון זכוכית לכל חדר אמבטיה

לפני התקנת מקלחון זכוכית, מגיע הצוות המקצועי לביתכם כדי לבחון את חדר האמבטיה ולבצע את כל המדידות הדרושות. בדרך זו אתם זוכים לשירות מדויק להפליא והתוצאות לא מאחרות לבוא. אך לפני הכול, כדאי שתכירו סוגי מקלחונים מעוצבים שהם הנפוצים יותר:

  • המקלחון החזיתי – המקלחון החזיתי נועד להחליף את האמבט, ולכן הוא מורכב מדלת אחת בלבד שאפשר לפתוח כלפי חוץ או כלפי פנים. מקלחונים אלה גדולים יחסית, ולכן הם מתאימים יותר לחדרי אמבטיה שיש בהם נישה מובנית. כלומר, נישה שבה הותקנו בעבר מייבש או מכונת כביסה.
  • המקלחון הפינתי – מקלחון זה מתאים לחדרי אמבטיה קטנים ותפקידו העיקרי הוא לחסוך במקום. הוא מצוי בפינת החדר, בזווית של 90 מעלות.
  • המקלחון המעוגל – מקלחון זה דומה במבנהו למקלחון הפינתי וגם הוא מותקן בזווית של 90 מעלות. ההבדל הוא בצורת הדלתות: דלתותיו של המקלחון הפינתי מעוגלות ומותקנות על גבי ציר טלסקופי שניתן לפתוח כלפי פנים וכלפי חוץ. מדובר במקלחון מעוצב המעניק לחדר האמבטיה ייחודיות ואלגנטיות.

 

מה יעשו לחדר האמבטיה בעת התקנת המקלחון

התקנת מקלחון זכוכית דורשת ידיים מיומנות. על כן, המקצוענים יקפידו על פעולה מסודרת בכמה שלבים. השלב הראשון הוא שלב השבירה. כדי להתקין את המקלחון יש צורך לנקות את השטח. הצוות המקצועי שובר את הכלים הסניטריים ואת האריחים הישנים. לאחר מכן מחליפים את הצנרת ודואגים לחבר אליה את הברזים. לאחר מכן, פונים לזגגים מקצועיים לצורך התקנת המקלחון ותחזוקתו. לאורך פגישת הייעוץ עם בעלי המקצוע של עקיבא GLASS, תוכלו למצוא מגוון רחב של מקלחונים המתאימים לחדר האמבטיה שלכם. כלומר, תוכלו לבחון שורה ארוכה של מוצרים באתר האינטרנט או בפייסבוק שלנו ולבחור את האחד. כמו כן החברה מציעה שירותי התקנת מקלחונים.

 

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני