סגור

מעקה זכוכית

אם יש לכם תכנית להתקין מעקה בבית, בחצר או בבריכה, ההמלצה שלנו היא ללכת על שילוב מושלם ומנצח של יופי, עיצוב חדיש ואיכות מעולה וכל זאת – בצורת מעקה זכוכית. מעקה הזכוכית הפך לאופנתי ופופולארי ביותר בשנים האחרונות והוא קיים בהרבה מאוד בתים ברחבי ישראל. מגמה זו צוברת תאוצה זאת בשל היופי והעדינות של מעקה הזכוכית. אנשים רבים מעדיפים היום דווקא את מעקות הזכוכית על פני כל האפשרויות האחרות העומדות לרשותם. מוריס עקיבא – עבודות זכוכית משתף אתכם במספר טיפים ובמידע חיוני בתחום מעקות הזכוכית, ואנחנו כבר יודעים שכאשר מדובר בתחום של עיצוב הבית עלינו לשמוע בקשב רב את דברי המומחים.

מעקה זכוכית – מה הם האפשרויות העומדות בפנינו?

מעקה זכוכית בבית משמש כאלמנט ויזואלי ממש כמו כל שאר פריטי הנוי שבבית. מלבד השימוש הפרקטי במעקה המיועד לתמיכה, ניחן מעקה הזכוכית ביופי ועדינות מיוחדים המשדר ניקיון וקלילות. היתרונות הללו מיקמו את המעקה הזה בפסגת הקלאסיקה העיצובית.

קיימות כמה טכניקות המשמשות אותנו להתקנת מעקה הזכוכית.

 • מעקה זכוכית המורכב על מחברי נקודה.
 • מעקה זכוכית השתול בתעלה סמויה או גלויה.
 • מעקה זכוכית המורכב על עמודים.

מעט מידע על מעקה מזכוכית

התקן של מעקות הזכוכית, עבר מספר שינויים בשנים האחרונות. עד כה היה עשוי מעקה הזכוכית מזכוכית מחוסמת של 12 או 15 מ"מ. כיום מחייב התקן את מתקיני מעקות הזכוכית להשתמש בזכוכית טריפלקס מחוסמת בעובי של 6+6 או 8+8 מ"מ זאת בהתאם לאופן בו בוחרים להתקין את הזכוכית. השינויים הללו מיטיבים עם מעקה הזכוכית מכל הבחינות. הן מבחינת היופי, השינוי הזה תורם רבות למראה היוקרתי ולמראה המלכותי של המעקה, והן מבחינת רמת הבטיחות שמעקה כזה העשוי טריפלקס מעניק למשתמשים בו.

לביצוע עבודות של מעקה זכוכית פנו אל מוריס עקיבא. מובטחת לכם עבודה מקצועית במיוחד!

מעקה זכוכית למדרגות

מעקה זכוכית למדרגות

סוף כל סוף הצלחתם ליישם את התכנית שלכם ולהוסיף קומה לביתכם. כעת, מדרגות מעוצבות וחזקות מובילות אליו בבטחה. רק דבר אחד חסר והוא מעקה זכוכית למדרגות. אותו מעקה המאפשר לנו עלייה נוחה ובטוחה במדרגות. כדי להשלים משימה זו כראוי, מומלץ לפנות אל עקיבא GLASS. אנו מתמחים במגוון רחב של עבודות זכוכית; עבודות הכוללות מעקות זכוכית למדרגות, ויטרינות, חיפוי זכוכית למטבח, מעקות זכוכית למרפסת ועוד.

מעקה זכוכית למדרגות – לא רק ביטחון

מעקה זכוכית למדרגות טומן בחובו יתרונות בלתי מבוטלים; יתרונות אשר כוללים הרבה מעבר להענקת תחושת ביטחון לדיירי הבית בשעה שהם עולים מהקומה הראשונה לשנייה. מעוניינים להתקין מעקה זכוכית? נסקור כעת מספר סיבות טובות לכך:

 • למען העיצוב – הזכוכית משדרת יוקרה ומתאימה לעיצוב הבית המודרני. בנוסף, היא משלבת חוזק ועדינות ומעניקה לבית יופי ייחודי.
 • בידוד מלא – הזכוכית אינה מוליכה חום או חשמל, כך שאם יש תאונה מצערת בבית לא נשקפת סכנה מצד מעקה הזכוכית.
 • ידידותית לסביבה – הזכוכית אינה מכילה חומרים רעילים ומסוכנים, ולכן מעקה זכוכית הוא הבחירה הנכונה לבית.
 • משתלבת עם חומרים אחרים – הזכוכית נראית טוב לצד כל חומר בו תבחרו להשתמש בעת בניית המדרגות – בין אם מדובר בעץ, בטון, מתכת או חומרי גלם אחרים.
 • נקודת ראות טובה – מכיוון שהזכוכית שקופה, תוכלו לראות בכל רגע נתון מה מתרחש מעבר למעקה. לדוגמה, אם אתם מחפשים את התיק שלכם לפני היציאה לעבודה והוא מונח על חדר המדרגות, תוכלו להבחין בו בקלות.
 • הזכוכית החזקה – על אף שלאורך השנים נוצרה לזכוכית תדמית של חומר שביר ובלתי עמיד, הרי שהמעקה עשוי מזכוכית מחוסמת. זכוכית חזקה זו עמידה לאורך זמן רב. כך שדי בהתקנת מעקה זכוכית ייחודי כדי ליהנות ממנו לאורך זמן רב.

לא רק בבית הפרטי

מעקה זכוכית למדרגות מככב לא רק בבתים פרטיים אלא גם במקומות ציבוריים. תוכלו להבחין במעקות זכוכית בקניונים, במשרד לביטוח הלאומי, בבתי חולים או במוסדות לימודים להשכלה גבוהה כמו למשל אוניברסיטאות ומכללות. מעקה הזכוכית משדר יוקרה לצד נעימות ורבים מעוניינים להתקין אותו כדי להנעים את שהותם של הנוכחים בתוך המבנה ולהפוך את העליות והירידות במדרגות לקלות יותר. כמו כן, את המעקה ניתן להתקין בחללים פתוחים כמו גם בחללים סגורים.

מעקה זכוכית מחוסמת

מעקה זכוכית מחוסמת

מעקה זכוכית הינו אלמנט חשוב ופרקטי הנמצא בכל בית או משרד עם מדרגות או מרפסת. הזכוכית עברה שינוי גדול עם השנים, והיום היא דקה בהרבה, עדינה ואלגנטית – מראה מרשים לכל הדעות. מעוניינים להתקין מעקה זכוכית חזק ועמיד בעבודה או בבית? מעקה זכוכית מחוסמת הוא הפתרון עבורכם; פתרון אותו עקיבא GLASS תשמח להוציא אל הפועל עבורכם. חושב לציין כי אנו מחזיקים בוותק של 15 שנה, מעניקים את השירות הטוב ביותר ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים.

מעקה זכוכית מחוסמת – מה זה אומר בעצם?

הזכוכית הינה חומר שקוף וניתן לייצר אותה ממגוון רחב של חומרים. מאז ומתמיד הזכוכית נחשבה לחומר גלם פופולרי, כאשר גם בימינו היא מבוקשת ביותר. וזאת בשל העובדה שהיא איכותית ואלגנטית. חשוב לציין כי לאורך השנים נוצרו סוגים שונים של זכוכיות בהרכבים וצבעים שונים כגון זכוכית בידודית או זכוכית משוריינת.

במקביל לכך, זכוכית מחוסמת הינה אחת מבין סוגי הזכוכית הבולטים יותר. מדוע? משום שהיא עוברת תהליך המאפשר לה להיות חזקה וקשיחה ביותר. מה כוללים תהליכים אלו?

 • ראשית, הזכוכית מיוצרת בתנאי טמפרטורה גבוהים במיוחד.
 • שנית, מיד אחרי פעולה זו, הזכוכית נחשפת לקור קיצוני מאוד על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. תהליך זה הופך את הזכוכית הרגילה לזכוכית קשיחה וחזקה ביותר.

הזכוכית המחוסמת היא כה חזקה שמשתמשים בה לחלק של רכבים, למקלחונים וכדומה. יש לה יתרונות גדולים כמו עמידות גבוהה בפני שבירה ומזג האוויר. האיכות של מעקה זכוכית הינה חשובה, כך מומלץ לבדוק אם בחירתכם של הזכוכית נכונה. מעקה זכוכית מחוסמת מתאים יותר למרפסות הנמצאות בבניינים. רצוי מאוד להיעזר באנשי מקצוע המבינים במעקה זכוכית מחוסמת כדי להתקין מעקה בטיחותי ומעוצב.  

איך לבחור מעקה זכוכית?

דבר ראשון, יש לבחור באנשי מקצוע המחזיקים בניסיון, ברקע ובהכשרה הדרושים. בזכות כל זאת, מומחים אלו יעזרו לכם לבחור מעקה זכוכית המתאים לעיצוב הכולל של הבית, משרד וכדומה. שנית, רצוי לבחור בחומרי הגלם הטובים ביותר, על מנת להתקין את המעקה בבטיחות מלאה.

מעקה זכוכית שתול

מעקה זכוכית שתול

הדור החדש שלנו דורש חידוש בכל נושא אפשרי, מטכנולוגיות מורכבות ועד לתחום כמו בישול. עיצוב פנים הוא נושא חשוב גם כן בו מתעניינים אנשים רבים. הרי הסביבה בה אנו גרים צריכה להיות ראויה ונעימה. וזאת, כדי שנוכל ליהנות בבתינו או במשרד. אחד הטרנדים הבולטים של ימינו מתייחס להיבט של שקיפות מלאה וכמה שפחות פרטים בתוך הבית. מעוניינים במראה חשוף ושקוף? צוות המומחים של עקיבא GLASS יתקינו עבורכם מעקה זכוכית שתול. חשוב לציין כי אנו מתמחים במגוון עבודות עם זכוכית. מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו, להתרשם וליצור עמנו קשר בהקדם.

מעקה זכוכית שתול – מראה יפה ומיוחד

מעקה זכוכית שתול הינו מעקה הבנוי מרצפת המבנה – ללא אף אביזר נוסף לצורך תמיכה. הוא מיוצב בחלק התחתון של הקרקע. עובדה זו מעניקה לו את המראה הייחודי שלו. מעבר לכך, יש לו מראה נקי ללא חיבור. מעקה הזכוכית השתול מתאים בהחלט למשרדים כגון משרדי הייטק והוא מביא יוקרה ואיכות יותר טובה. בנוסף, ניתן כמובן להתקין מעקה זה בבתים, בריכות פרטיות, בקניונים וכדומה.

הזכוכית היא בהחלט טרנד חזק וחדש המתפתח עם השנים. המראה השקוף מסמל יוקרה ואיכות, אך רצוי לבדוק את חומר הגלם ואיכותו. רצוי להביא בחשבון כמה קריטריונים ופרמטרים לבחירת מעקה זכוכית שתול:

 • מחירי מעקה זכוכית השונים, והתאמה למעקה אשר אתם צריכים, כגון למרפסת, מדרגות או לבריכה.
 • סוג המעקה או סוג הזכוכית, למשל – מעקה זכוכית שתול או מעקה זכוכית מחוסמת וכדומה.
 • ולסיום, מומלץ לבדוק מיהם אנשי המקצוע העומדים מאחורי המעקה, מהו הניסיון שלהם והוותק בו הם מחזיקים ובאיזה חומרי גלם הם משתמשים. אין ספק – חשוב לבחור בבעלי מקצוע אמינים. כי מעבר ליופי ועיצוב, המעקה תורם לבטיחות שלנו.

אפשרויות שונות

ישנם סוגים שונים של מעקות זכוכית בנוסף למעקה זכוכית שתול. מעקה זכוכית עם מנטים הוא אחד מהם. המנטים הם תופסנים קטנים וממינימליסטים, כך שהם יוצרים מראה מאוד עדין ויפהפה. הסוג השני הינו מעקה זכוכית עם עמודים. הוא פחות רצוי ואהוב מכוון שהוא אינו נקי ועדין כמו קודמו. למרות זאת התוצאה המוגמרת בהחלט יכולה להתאים למדרגות של בית פרטי.

מעקה זכוכית לבריכה

מעקה זכוכית לבריכה

מי לא חולם להתגורר בבית עם בריכה פרטית? או להגיע לבית מלון שיש בו בריכה חלומית ומושקעת? חלום זה בהחלט יכול להתגשם, אבל מעבר למים הכחולים והנעימים, מומלץ להתקין מעקה זכוכית לבריכה. לבעלי בית פרטיים או לבעלי עסקים, מעקה זה יעניק מראה נקי ואיכותי. כמו כן, הוא יספק את מלוא הבטיחות החיונית כל כך. לצורך עבודת התקנה זו, מומלץ לפנות אל עקיבא GLASS המחזיקה בניסיון של כ- 15 שנה בתחום זה. מעבר לכך, צוות העובדים שהיא מעסיקה נותנים את השירות הטוב ביותר – וזאת תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים.

מעקה זכוכית לבריכה – למה זכוכית?

עיצוב מעקה זכוכית לבריכה הינו מודרני במיוחד ומיועד לקבוצות רבות בחברה. במידה ובחרתם בפתרון יעיל זה, רצוי להבין לעומק את היתרונות בבחירה במעקה זכוכית על פני מעקות מסוגים אחרים:  

 • הזכוכית הינו חומר גלם שקוף, כך ניתן להביט אל הבריכה או אל הנוף, בלי שהמעקה יפריע. בנוסף, יש לו מראה אסטטי במיוחד ומסמל איכות וטהורה.
 • קל מאוד לנקות את הזכוכית, שכן היא ידועה כחומר חזק ולא נהרסת בקלות. עקב כך, ניתן לתחזק אותה ביעילות בלי להסתבך והכי חשוב – ניתן לשמור על המעקה לאורך זמן.
 • בתי מלון או עסקים המחזיקים בריכה, מחפשים את תשומת לבם של לקוחותיהם. וזאת, משום שהם מעוניינים כי האורחים שלהם ייהנו מהחופשה – וכך יחזרו שוב בהמשך. על כן, הם מתקינים מעקות זכוכית בבריכות. מדוע? משום שזכוכית הינה חומר גלם המושך את העין ואלגנטי ביותר.
 • ניתן גם לשלב עם הזכוכית חומרי גלם אחרים. וזאת, כדי להגיע למראה הרצוי העונה על טעמכם האישי.
 • ולסיום, מעקה זכוכית לבריכה מכניס אור לתוך הבית הפרטי או העסק. כתוצאה מכך, הוא נותן מראה יותר גדול לחלל.

אלו יתרונות חשובים מאוד, אך חשוב אף יותר לבדוק את חומר הגלם לפני שאתם מזמינים וכמובן אם הוא מתאים לבריכה שלכם.

התקנה מקצועית

בשל היתרונות הרבים של מעקה זכוכית המיועד לבריכות, חשוב לבצע את ההתקנה כראוי. עצם זה שאיש מקצוע יתקין לכם את המעקה, ייתן לכם רוגע לגבי הבטיחות. במילים אחרות, ובמקום שתבצעו זאת לבד, נמליץ לכם לפנות אל המומחים בתחום: עקיבא GLASS. החל משימוש בחומרי גלם הטובים וחזקים ביותר ועד שרות מקצועי וייעוץ מקיף, אנשי המקצוע שלנו יעניקו לכם את מעקה הזכוכית בדיוק כמו שחלמתם ורציתם. 

מעקה זכוכית: לשדרג את פנים הבית

מעקה זכוכית: לשדרג את פנים הבית

מעקה זכוכית הינו פתרון דקורטיבי ופונקציונלי לבריכה, למרפסת ולמדרגות בתוך הבית. מעוניינים לשדרג את ביתכם ולהתקין מעקה זכוכית? העובדים המסורים והמקצועיים של עקיבא Glass – עבודות זכוכית יסייעו לכם בכך: בין אם מדובר במעקה המורכב על עמודים או תעלה סמויה – אנו נדע לייעץ לכם איזה מעקה כדאי לבחור כמו גם להתקין אותו בדרך המקצועית ביותר. כל זאת, תוך עמידה בסטנדרט עבודה גבוה.  

כאשר אנו עוברים לבית חדש, אחת המשימות הראשונות שעלינו לבצע היא ריהוט החדרים השונים – משימה חשובה לכל הדעות. עם זאת, וכאשר אנו עוברים עם ילדים קטנים, חשוב לקחת בחשבון גם את הפרט החשוב הבא: היבט הבטיחות. במילים אחרות, במידה ואנחנו רוצים לשמור על בטיחותם של כל הדיירים, עלינו לוודא כי כל חדר וחדר אכן עומד בתו התקן המחמיר. ישנם דרכים רבות ומגוונות לשמור על הבטיחות בבית, כאשר מעקה זכוכית יענה על כל דרישותיכם – והרבה מעבר לכך.

מתעניינים במעקה זכוכית לגרם המדרגות בתוך ביתכם? כדי למצוא את המעקה המדויק והנכון למעונכם הקט, עליכם לבצע מדידה של המעקה והתאמתו לגרם המדרגות. בעת תהליך התכנון והמדידות, מומלץ להסתייע בבעל מקצוע בעל הבנה מקיפה בכך: החל מבחירת הזכוכית המעוצבת ועד המדידות המדויקות לצד התקנת מעקה הבטיחות בפועל – יש לבצע היטב כל שלב בתהליך העבודה.

לפנות אל המומחים

חשוב לציין שמעקה זכוכית לגרם המדרגות מגיע במספר גדלים ועובי: החל מזכוכית בעובי של 8+8 ועד זכוכית מחוסמת בעובי של 12-15 ס"מ, עקיבא Glass – עבודות זכוכית פועלת בהתאם לתו התקן הישראלי תוך עיצוב ייחודי של המעקה כך שישתלב היטב בתוך ביתכם. מעוניינים במעקה זכוכית שתול או על עמודים? מעדיפים זכוכית משוריינת או שקופה למחצה? כך או כך, העובדים המנוסים של עקיבא Glass – עבודות זכוכית ישמחו לסייע לכם בכל שאלה ובקשה.

X
  השארת הודעה מהירה
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני