סגור

מקלחוני זכוכית

מקלחונים 

כל אדם נהנה לשדרג את ביתו מעת לעת ולשנות את עיצובו תוך שדרוג המראה הכללי. אחד מחדרי הבית בו אנו רואים את השינויים באופן בולט זהו חדר האמבטיה. היות וחדר האמבטיה מטבע הדברים חשוף הרבה לרטיבות וללחות ואלה פוגמים ושוחקים את אביזרי החדר.

קיימת כיום נטייה להתקין מקלחונים מעוצבים בחדרי האמבטיה על מנת לשדרג את הנראות של החדר וכדי למקסם את האופי שלו.

מקלחונים מעוצבים בהתאם לבית –

קיים מבחר אדיר של מקלחונים מדהימים ומעוצבים. הם קיימים בכל סוגי הזכוכית : גרניט, קליר, פפיטה וכו' שרק תעלו בדעתכם ובכל גודל שהוא, כך שניתן להתאים את המקלחון המעוצב על פי המקום בו הוא נדרש ולפי האופי של  הבית ושל דייריו.

כאשר אנחנו מתכננים נכון את המקלחון המעוצב נרוויח בסופו של דבר חדר אמבטיה פונקציונלי ומרהיב עם מראה יוקרתי ומיוחד.

מי עוד זקוק למקלחון מעוצב?

לא רק בבית הקלאסי והרגיל זקוקים למקלחון כזה או אחר. ישנם בתים בעלי בריכה צמודה, שם יתקינו מקלחת גם מחוץ לבית בצמוד לבריכה. מובן שגם בבריכות ציבוריות או בבתי מלון יש צורך במקלחון. במקומות הללו יתאימו את המקלחון בהתאם לאופי המקום ועל פי עיצובו. אין ספק שמקלחון יפה ומעוצב הבנוי ומותקן בצורה הנכונה והמקצועית מוסיף רבות לכל בית מלון או בריכה.

התייעצו עם המומחים –

בבתים רבים נפגוש היום את המקלחונים המעוצבים. הם יפים למראה וכמובן גם שימושיים מאוד בכל מה שקשור למרחב שבחדר האמבטיה שלנו.

מוריס עקיבא עבודות זכוכית יטפל בין השאר גם במקלחון שלכם. התייעצו אתו לגבי הגודל והצורה של המקלחון, שמעו את הטיפים שיש לו להציע לכם, ותרוויחו גם אתם מקלחון מדהים מעוצב בטוב טעם על פי טעמכם האישי וכהמשך לקו העיצובי של הבית

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני