סגור

מקלחון לאמבטיה

הוא מסייע לנו לחסוך במים, חוסך לנו במקום והוא גם מעוצב ואסתטי. ניחשתם נכונה, אנו מדברים על מקלחון לאמבטיה. אותו מקלחון שאנו פוגשים בכל בוקר בדרך לעבודה, ולאחר מכן גם בערב כשאנו חוזרים מעוד יום עמוס. המקלחון הוא אחד ההתקנים החשובים יותר בביתנו, ולכן כדאי בהחלט לפנות לחברה מקצועית במטרה להתקין אחד מהם בביתכם. עקיבא GLASS מעסיקה מומחים מביני דבר אשר יעניקו לכם שירותי התקנת מקלחונים איכותיים.

 

מקלחון לאמבטיה – הכירו את סוגי המקלחונים השונים

מקלחון לאמבטיה מתחלק למגוון רחב של סוגים ועיצובים, כך שאתם יכולים לבחור את הסוג המתאים לכם ביותר:

  • מי הזיז את המקלחון שלי – אחד הסוגים הנפוצים יותר הוא מקלחון הזזה הכולל דלת הנעה על מסילה. מקלחון זה מתאים במיוחד לחדרי אמבטיה קטנים שבהם יש צורך לחסוך במקום. כמו כן, מסילות המקלחון אטומות למים, כך שאפשר להתקלח בנחת מבלי להתיז מים על רצפת חדר האמבטיה.
  • המקלחון הנפתח – מקלחון פתיחה הוא מקלחון בעל דלתות הנפתחות כלפי פנים או כלפי חוץ, ולכן הוא מתאים יותר לחדרי אמבטיה גדולים. הדלתות הנפתחות אינן צוברות עובש ומעניקות למקלחון את העיצוב המיוחד שלו.
  • המקלחון שעומד בפינה – המקלחון הפינתי הוא אחד המקלחונים האהובים ביותר על הדיירים. כפי ששמו מרמז עליו, מקלחון זה מותקן בפינת חדר האמבטיה ומאפשר לחסוך במקום רב.
  • מקלחון בחזית – המקלחון החזיתי מראה נוכחות בחדר האמבטיה. הוא נתחם על ידי 3 קירות של חדר האמבטיה שיוצרים מראה מרהיב. בדרך כלל מתקינים מקלחון זה במקום נישה ששימשה בעבר למכונת כביסה או למייבש.

 

מהו גודל המקלחון הסטנדרטי

על פי רוב, גודלו של מקלחון רגיל הוא 80 על 80 או 90 על 90 סנטימטרים וגובהו מגיע בדרך כלל למטר ותשעים. אך אם אחד מבני המשפחה שלכם התברך בגובה של שחקן כדורסל, תוכלו לפנות למקצוענים והם יתאימו עבורכם את המידה הרצויה. מעבר לכך, זגגים מקצועיים אלו יעזרו לכם לבחור את הסוג הנכון ביותר עבורכם.

Xהשארת הודעה מהירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני